Çalışma Sandalyesi

Çalışma Sandalyesi

Çalışma Sandalyesi

Çalışma Sandalyesi Modelleri ve Fiyatları

Çalışma ortamlarının rahatlığını arayanlar ofis mobilyalarının şık tasarımlarda olması içinde özen gösterirler. İş yerlerindeki mobilya seçimlerini yaparken bazı kriterlere dikkat etmek ve şıklığın yanı sıra kaliteye önem vermek alıcıların menfaatine olmaktadır. Kaliteli seçilen çalışma koltuğu modelleri sağlığına özen gösteren kişilerin alırken dikkat ettiği mobilyalar arasında yer almaktadır.

Çalışma hayatlarının çoğunluğunu oturarak masa başında geçiren kişilerin meslek hastalıklarına yakalanmaması için tercih edecekleri mobilyalar uygun özelliklere sahip olmalıdır. Özellikle kaliteli malzemelerle üretilen ve kullanım rahatlığı olan çalışma koltuğu seçimlerini Çalışma Sandalye'den yaparak kendinizi daha özel hissedebilirsiniz. Son zamanlarda home office çalışma oldukça fazlalaştı. Evinizde bilgisayar koltuğu, ders çalışma sandalyesi seçimi çok daha fazla önem kazandı.

Kaliteli kumaş dokuları seçeneklerine sahip farklı modeller ve oturma pozisyonlarına uygun şekilde tasarlanan ofis ve çalışma koltukları online alışverişlerinizde en kaliteli seçenekleri ile bir tık yakınınızda olmaktadır. En popüler kategoriler arasında bulunan gözde ürünlerimizden ofis koltuğu, personel koltuğu  ve çalışma koltuğu modellerinden size en uygun olanı seçerek güvenli alışveriş kolaylığı ile sahip olabilirsiniz. Bir çok çalışma sandalyesi arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Üretici firmaların bütün avantajlarını müşterileri ile buluşturmak hedefinde olan firmamız online olarak hizmet vermektedir. Farklı model ve uygun fiyat seçeneklerine sahip olan mobilya ürünlerimiz arasında bulunan ofis koltukları ve ofis kullanımları için çalışma koltuğu modelleri, bilgisayar koltuğu, döner sandalye modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Çalışma Sandalyesi Uygun fiyata.


✅ Çalışma Sandalyesi Fiyatları
✅ Çalışma Sandalyesi En Ucuz
✅ Ders Çalışma Sandalyesi

✅ Çalışma Sandalyesi Modelleri


Çalışma Sandalyesi Fiyatları En Ucuza Nasıl Alınır?

Çalışma sandalyesi fiyatlarını uygun olarak satın almak için https://calismasandalye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Üretici fiyatı

Çalışma Sandalyesi Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Çalışma Sandalyesi Seçimi yaparken kumaş, tekerlekli olup olmadığı, sünger özelliği, mekanizma tasarımı, gibi farklılıklara dikkat ederek seçim yapmak gerekiyor.

En Rahat Çalışma Sandalyesi Hangisidir?

En rahat çalışma sandalyesi olarak 1. Venüs Çalışma sandalyesi 2. Nova Çalışma Sandalyesi 3. Luna Çalışma Sandalyesini önerebililiriz.

En İyi Çalışma Koltuğu Markası Hangisi?

En İyi Çalışma Koltuğu Markası Çalışma Sandalyesidir.

Ders Çalışma Sandalyesi Nasıl Olmalı?

Ders Çalışma Sandalyesi Nasıl olmalı sorusunu yanıtlamaya çalışacağız. 1. Öncelikle ergonomik bir çalışma sandalyesi olmalı. Yeteri kadar rahat olmaz ise dikkat dağınıklığına sebep olabilir. 2. Yukarı-aşağı yüksekliği ayarlanabilir olmalı. 3. Oturma süngeri konforlu ve uzun süreli oturmaya dayanıklı olmalı. 4. 360 derece dönerli olmalı. Döner sandalye olduğu zaman yerinden kalkmadan bir çok şeyi yapabilme imkanı sağlar. 5. Kumaşı terletmeyen ve kolay temizlenebilen yapıda olmalı. 6. Kol dayama yerleri olursa daha fazla rahatlık sağlayabilir. 7. Ekonomik fiyatta olmalı.


Çalışma Sandalyesi

DEVAMINI OKU
Kenar çubuğu
Izgara Görünümü:

Anka Çalışma Sandalyesi Çalışma Koltuğu Bilgisayar Sandalyesi

(0)
Anka Çalışma Sandalyesi Bilgisayar Sandalyesi Çalışma KoltuğuDers Çalışma SandalyesiAnka Çalışma Sandalyesi ofis mobilyaları ve ofis dizaynı modern veya klasik tarza olan tüm ofisler için id..
5.589,90TL

Astra Çalışma Sandalyesi Şef Koltuğu Bilgisayar Koltuğu Toplantı Sandalyesi

(0)
Astra Ofis Koltuğu Çalışma Sandalyesi Çalışma Koltuğu Bilgisayar KoltuğuŞef Koltuğu YÖNETİCİ KOLTUĞU AstraÇalışma Sandalye Astra ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile..
6.499,90TL

Cooper Çalışma Koltuğu Ahşap Ofis Sandalyesi Büro Koltuğu

(0)
Cooper YÖNETİCİ KOLTUĞU Makam Koltuğu AhşapOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU Cooper AhşapÇalışma Sandalye Cooper OFİS KOLTUĞU ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm ofis mobil..
5.699,90TL

Cooper Çalışma Koltuğu Ofis Sandalyesi Ofis Koltuğu

(0)
                      Çalışma Sandalye Cooper ÇALIŞMA SANDALYESİOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU Cooper Çalışma Sandalye Cooper ÇALIŞMA SA..
5.399,90TL
İndirim

Dora Çalışma Sandalyesi Ders Çalışma Sandalyesi

(1)
Dora Çalışma Sandalyesi Bilgisayar Sandalyesi Çalışma KoltuğuDers Çalışma Sandalyesi Personel Koltuğu Şef KoltuğuDora Çalışma Sandalyesi ofis mobilyaları ve ofis dizaynı modern veya klasik t..
3.299,90TL 3.520,00TL -6% İndirim

Elegant Çalışma Sandalyesi Ders Çalışma Koltuğu Bilgisayar Sandalyesi

(0)
Elegant Çalışma Sandalyesi Bilgisayar Sandalyesi Çalışma KoltuğuDers Çalışma SandalyesiElegant Çalışma Sandalyesi ofis mobilyaları ve ofis dizaynı modern veya klasik tarza olan tüm ofisler i..
9.450,50TL

Ergo Çalışma Sandalyesi Personel Koltuğu

(0)
Çalışma Sandalye Ergo FİLELİ ÇALIŞMA SANDALYESİÇALIŞMA KOLTUĞU PERSONEL KOLTUĞU ErgoÇalışma Sandalye Ergo Ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm ofis mob..
3.999,90TL

İyon Çalışma Sandalyesi Ofis Toplantı Koltuğu

(0)
İyon Çalışma Sandalyesi Ofis Koltuğu Ofis SandalyesiOfis Toplantı Sandalyesi İyon İyon Premium Personel KoltuğuÇalışma Sandalye İyon ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tas..
8.969,90TL

Koket Çalışma Sandalyesi Personel Koltuğu Ofis Koltuğu Bilgisayar Sandalyesi

(0)
Koket Çalışma Sandalyesi Personel KoltuğuÇalışma Sandalye Koket Dökme Sünger Çalışma KoltuğuOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU Bilgisayar Koltuğu KoketÇalışma Sandalye Koket çalışma koltuğu&..
2.999,90TL

Life Yönetici Koltuğu Bilgisayar Koltuğu Ofis Koltuğu

(0)
Çalışma Sandalye Life FİLELİ YÖNETİCİ KOLTUĞUOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU LifeFileli Ofis Koltuğu Life2 YIL Parça 10 yıl çerçeve garantilidir.  Life Ofis koltuğu ile kendiniz..
6.999,90TL

Manas Çalışma Sandalyesi Personel Koltuğu

(0)
Manas Çalışma Koltuğu Personel KoltuğuManas Şef KoltuğuÇalışma Sandalye Manas Ofis Sandalyesi ile Premium His. Modern tasarımı ile tüm ofis mobilyalarınız ile uyum sağlayacak, zamanın trendl..
6.399,90TL

Martı Çalışma Sandalyesi Çalışma Koltuğu Bilgisayar Sandalyesi

(0)
Martı Çalışma Sandalyesi Bilgisayar Sandalyesi Çalışma KoltuğuDers Çalışma Sandalyesi Personel Koltuğu Şef KoltuğuÇalışma Sandalye Martı Çalışma Sandalyesi ofis mobilyaları ve ofis dizaynı m..
5.589,90TL

Martı Ofis Misafir Koltuğu Bekleme Sandalyesi U Ayak

(0)
Martı Ofis Misafir Koltuğu Bekleme Sandalyesi U AyakPremium Misafir SandalyesiÇalışma Sandalye Martı Ofis Misafir Koltuğu ofis mobilyaları ve ofis dizaynı modern veya klasik tarza olan ..
5.589,90TL

Misya Fileli Çalışma Sandalyesi Hareketli Kol

(0)
Çalışma Sandalye Misya FİLELİ ÇALIŞMA SANDALYESİÇALIŞMA KOLTUĞU PERSONEL KOLTUĞU MisyaHareketli Kol Her iki kol da 90 derece yukarı doğru kalkabilmektedir.Çalışma Sandalye Misya Ofis ko..
2.149,90TL

Nova Çalışma Sandalyesi Toplantı Koltuğu Personel Koltuğu

(0)
Nova Çalışma Sandalyesi Toplantı KoltuğuPersonel Koltuğu Şef Sandalyesi NovaPoliüretan Dökme Sünger Çalışma Koltuğu10 yıl çökmeme garantili. Dayanıklı.Çalışma Sandalye Nova ofis koltuğu ile ..
6.299,90TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 28 (2 Sayfa)