Yönetici Koltukları

Yönetici Koltukları

Yönetici Koltukları

Yönetici Koltukları

Ofiste sizin en önemli parçanız olan aynı zamanda da tam bir farkındalık ve estetik sağlayan yönetici koltukları için seçim yapmak dışarıdan zor gözükse de her zevke ve ihtiyaca hitap eden modellerimizle yönetici koltuğu alışverişleriniz artık hem daha keyifli hem de daha kolay

Çoğu kişi dikkat etmese de yönetici koltuklarının rahatlığı ve kalitesi sağlık açısında kritik önem taşımaktadır. Özellikle bel ve boyun fıtığı, kas ağrıları ve iskelet yapısında oluşan bozulmalarda uzun saatler oturulan yönetici koltuğunun büyük etkisi bulunmaktadır. Yönetici koltuklarının konforlu ve dayanıklı olması, aynı zamanda ergonomik olması oldukça önemlidir. İdeal ve kaliteli bir yönetici koltuğu uzun yıllar kullanılabilmekte olup sağlık içinde fayda sağlamaktadır. İdeal ve kaliteli bir ofis koltuğu;

             Farklı beden ve kiloya sahip kişilerin, makam koltuğu ile uyum içinde olabilmesini sağlamalıdır. 360 derece dönmelidir ve yerde süzülerek giden ayaklara sahip olmalıdır. Yönetici Koltuğu modellerinde mutlaka amortisörlü bir yapı bulunmalıdır.  Makam koltuğu gaz silindir yükseklik ayarına sahip olmalıdır. Kumaşı rahat ettirecek kalite olmalıdır. Garantili olmalıdır ve sıkıntı yaşandığında destek alınabilmelidir. Kol ve omuz hareketlerini sınırlandırmayacak yapıda olmalıdır. Müdür Koltuğu gövdesi sağlam malzemelerden üretilmelidir.


✅ Yönetici Koltuğu Fiyatları
✅ Makam Koltuğu En Ucuz
✅ Patron Koltuğu 
✅ Müdür Koltuğu Modelleri


Yönetici Koltuğu Fiyatları Ne Kadar?

Yönetici Koltuğu Fiyatları, 2599 TL den başlayan fiyatlara Çalışma Sandalye güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Yönetici Koltuğu Nerede Satılır?

Yönetici Koltuğu, calismasandalye.com internet sayfamızdan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

En İyi Yönetici Koltuğu Hangisi?

En İyi Yönetici Koltuğu, Maserati ve Porsche olarak bilinmektedir.

Yönetici Koltuğu Nasıl Satın Alınır?

Kaliteli Yönetici Koltuğu, calismasandalye.com internet sitemizden ürünü sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.Yönetici Koltukları

DEVAMINI OKU
Kenar çubuğu
Izgara Görünümü:

Babil Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu

(3)
Babil Premium Makam Koltuğu Yönetici Koltuğu Müdür KoltuğuÇalışma Sandalye Babil OFİS KOLTUĞU ofis mobilyaları ve ofis dizaynı modern veya klasik tarza olan tüm ofisler için idealdir. P..
11.000,00TL

Cooper Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu

(1)
Cooper Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam KoltuğuOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU COOPERÇalışma Sandalye Cooper ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm ofis mobilyala..
5.499,90TL

Porsche Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu

(7)
Porsche Müdür Koltuğu Patron Koltuğu Ofis Koltuğu Ofis SandalyesiPorsche BİLGİSAYAR ÇALIŞMA SANDALYESİYönetici Koltuğu İnsan Anatomisine Uygun Tasarım Sırt Ve Baş Bölgesi İçin Ergonomik Dizayn Yı..
6.600,00TL

Altay Ofis Sandalyesi Bilgisayar Çalışma Sandalyesi

(0)
Altay Ofis Sandalyesi Yönetici Koltuğu Makam KoltuğuOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU AltayPoliüretan enjeksiyon Dökme Sünger 10 yıl çökmeme garantili. Dayanıklı.Sırtı bağımsız olarak geriye yatabilm..
6.499,90TL

Anka Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Büro Sandalyesi

(0)
Anka Makam Koltuğu Yönetici Koltuğu Müdür KoltuğuPremium Bilgisayar Koltuğu Ofis SandalyesiÇalışma Sandalye Anka OFİS KOLTUĞU ofis mobilyaları ve ofis dizaynı modern veya klasik tarza olan t..
5.589,90TL

Arma Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu Müdür Koltuğu

(0)
Arma Makam Koltuğu Yönetici Koltuğu Müdür KoltuğuÇalışma Sandalye Arma OFİS KOLTUĞU ofis mobilyaları ve ofis dizaynı modern veya klasik tarza olan tüm ofisler için idealdir. Premium hi..
6.600,00TL

Astra Makam Koltuğu Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu

(0)
Astra Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu Müdür KoltuğuOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU AstraÇalışma Sandalye Astra ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm ofi..
6.499,90TL

Atlas Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu Paslanmaz Kol Ayak

(1)
Atlas Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam KoltuğuOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU atlasYumuşak OturumMobilya noktası Atlas ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm ofis..
6.499,90TL

Azure Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Büro Koltuğu Makam Koltuğu

(0)
Azure Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam KoltuğuOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU AzureÇalışma Sandalye Azure ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm ofis mobilyaların..
4.899,90TL

Baklava Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu Taba

(0)
Baklava Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam KoltuğuOFİS KOLTUĞU YÖNETİCİ KOLTUĞU Baklava TabaÇalışma Sandalye Baklava ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm ofis m..
4.899,90TL

Boss Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu Müdür Koltuğu Ahşap

(1)
 Boss Ofis KoltuğuYönetici Koltuğu Makam Koltuğu Müdür KoltuğuBoss Ahşap Yönetici KoltuğuÇalışma Sandalye Boss Ahşap ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm of..
8.800,00TL

Chester Ofis Koltuğu Makam Koltuğu Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu

(0)
 Chester Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam KoltuğuChester Ahşap Yönetici KoltuğuKapitone Ofis Koltuğu%100 El Yapımı Tüm Kapitone Düğmeler El Emeğidir. Makine Kullanılmamıştır.Çalışma Sandalye&n..
8.999,90TL

Cooper Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu Ahşap

(0)
 Ofis Koltuğu Yönetici Koltuğu Makam Koltuğu CooperCooper Ahşap Yönetici KoltuğuÇalışma Sandalye Cooper Ahşap ofis koltuğu ile kendinizi özel hissedin. Modern tasarımı ile tüm ofis mobi..
5.699,90TL
İndirim

Darga Patron Koltuğu Müdür Koltuğu Yönetici Koltuğu

(1)
DARGA MAKAM KOLTUĞU MÜDÜR KOLTUĞU PATRON KOLTUĞUÇalışma Sandalye Darga makam koltuğu kendini özel hissetmek isteyen, rahatlığını düşünenler için tasarlandı. Modern tasarım ofis koltuğun..
5.999,90TL 7.700,00TL -22% İndirim

Elegant Müdür Koltuğu Büro Sandalyesi

(0)
Elegant Makam Koltuğu Yönetici Koltuğu Müdür KoltuğuPremium Bilgisayar KoltuğuMobilya Noktası Elegant Makam Koltuğu ofis mobilyaları ve ofis dizaynı modern veya klasik tarza olan tüm ofisler..
9.450,50TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 52 (4 Sayfa)