Metal Sandalye

Metal Sandalye
Kenar çubuğu
Izgara Görünümü:

Deniz Tel Sandalye Cafe Sandalyesi Mutfak Sandalye

(0)
Deniz Tel SandalyeTel Sandalye devam eden bir evrim, sürekli bir yenilenmeRay ve Charles Eames 1950 senesinde bükümlü ve kaynaklı tel üzerinde çalışma yapmaya başladılar. Tepsilerden, kıyafetlerd..
1.999,90TL

Ekol Tel Sandalye Mutfak Sandalyesi Cafe Sandalye Balkon Sandalye

(0)
Ekol Tel SandalyeTel Sandalye devam eden bir evrim, sürekli bir yenilenmeRay ve Charles Eames 1950 senesinde bükümlü ve kaynaklı tel üzerinde çalışma yapmaya başladılar. Tepsilerden, kıyafetlerde..
2.299,90TL

İstanbul Sandalye Mutfak Sandalyesi Tel Sandalye Salon Sandalyesi

(0)
İstanbul SandalyeTel Sandalyede yeni bir soluk. Zebra desen kumaşı ile elegant bir görünüm. Hem modern hem klasikçizgiler.İstanbul Sandalye Sandoza sandalye olarak da bilinmektedir. Oturma ve Sırt böl..
2.299,90TL

Kollu Tel Sandalye Mutfak Sandalyesi Balkon Sandalyesi Ahşap Ayak

(0)
KOLLU TEL SANDALYEKafes Tel Sandalye KOLLUAhşap Kollu Tel SandalyeKol bölümünde kol dayama yerlerinde cilalı ahşap kullanılmıştır.Ayaklarımız cilalı ahşaptır.Metalüzeri deri oturaklı, şık ve eleg..
2.098,90TL

Kolsuz Tel Sandalye Mutfak Sandalyesi Balkon Sandalyesi Salon Sandalye

(0)
TEL SANDALYE KOLSUZ AHŞAP AYAKKafes Tel Sandalye KOLSUZAHŞAP AYAK TEL SANDALYEAyaklarımız cilalı ahşaptır.Metal üzeri deri oturaklı, şık ve elegantdır. Ahşap ayak kombinasyonu ürünü ben..
1.988,90TL

Mutfak Sandalyesi Kollu Tonet Sandalye Bahçe Sandalyesi Cafe Sandalyesi

(0)
METAL TONET SANDALYEOTURAK VE SIRT KISMI  AHŞAP DOKUNUŞMETAL  THONET SANDALYE KOLLU ÇAPRAZ TONET SANDALYE CAFE, RESTAURANT, OTEL LOBİ, MUTFAKLARINIZDA ..
1.999,90TL

Penyez Sandalye Tel Sandalye Penyes Sandalye Mutfak Sandalyesi

(0)
PenyezSandalyePenyes SandalyeÇalışma Sandalye Penyez sandalye tellerin bükülmesi ile estetik bir görünüm kazandırılmış modern bir sandalyedir. Kol ve sırt bölümünde doğal ahşap cilalı bir şekilde..
1.999,90TL

Tel Sandalye Mutfak Sandalyesi Bahçe Sandalyesi Balkon Sandalyesi

(0)
TEL SANDALYEKafes Tel SandalyeKafes Sandalye..
809,90TL

Tel Tabure Tel Ayaklı Tabure Metal Tabure

(0)
TEL TABUREKafes Tel TabureKafes SandalyeTel Sandalye devam eden bir evrim, sürekli bir yenilenmeRay ve Charles Eames 1950 senesinde bükümlü ve kaynaklı tel üzerinde çalışma yapmaya başladıla..
809,90TL

Tonet Sandalye Mutfak Sandalyesi Bahçe Sandalyesi Cafe Sandalyesi

(0)
METAL TONET SANDALYEOTURAK VE SIRT KISMI  AHŞAP DOKUNUŞMETAL  THONET SANDALYE KOLSUZ ÇAPRAZ TONET SANDALYE Renk seçtiğiniz zaman ahşap rengini seçmiş oluyorsunu..
1.779,90TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)